Wie contacteren?

   



prof. dr. Luc Braeckmans
voorzitter Centrum voor Andragogiek vzw

luc.braeckmans@uantwerpen.be

 



prof. dr. Helma De Smedt
ondervoorzitter Centrum voor Andragogiek vzw

helma.desmedt@uantwerpen.be

 

 

 

 

 

Elke Spooren
coördinator 

elke.spooren@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 88

coördinatie van het centrum
planning en opvolging opleidingen voor directies
begeleiding directiegroepen

 

 Joelle Van de Peer

Joëlle Van de Peer
coördinator 

joelle.vandepeer@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 98

coördinatie van het centrum
planning en opvolging opleidingen voor directies
begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Sandra Decadt
educatief medewerker

sandra.decadt@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 92

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ann Van Yperzeele
educatief medewerker

ann.vanyperzeele@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 90

planning en opvolging opleidingen voor ondersteunend personeel en personeel uit BuSO - CNO Schoolbeleid

begeleiding directiegroepen

 

Arle Dilliën
educatief medewerker

arle.dillien@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 92

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Lea Breugelmans
programma-assistente

lea.breugelmans@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 87

ondersteuning opleidingen CNO Schoolbeleid S.O.

 

Mieke Dilliën
programma-assistente

mieke.dillien@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 95

ondersteuning jaaropleidingen voor directies S.O.

 

 

 

 

 

Adelin Collas
vrijwillig medewerker

adelin.collas@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

Guy Craps
vrijwillig medewerker

guy.craps@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 

Ludo De Caluwé
vrijwillig medewerker

ludodecaluwe@netscape.net

begeleiding directiegroepen

 

Jef De Lombaerde
vrijwillig medewerker

joseph.de.lombaerde@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Liliane Jansegers
vrijwillig medewerker

liliane.jansegers@umhag.be

begeleiding directiegroepen

 

Berthe Nelen
vrijwillig medewerker

nelenberthe@hotmail.com

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Eliane Ramaekers
vrijwillig medewerker

eliane_ramaekers@skynet.be

begeleiding directiegroepen

 

Jan Sablon
vrijwillig medewerker

jan.sablon@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 

Reinhilde Somers
vrijwillig medewerker

reinhilde_somers@skynet.be

begeleiding directiegroepen

 

Johan Van de Voorde
vrijwillig medewerker

vandevoorde_johan@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Hugo Winnelinckx
vrijwillig medewerker

hugo.winnelinckx@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

Linda Wouters
vrijwillig medewerker

linda.wouters@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

Contactgegevens

E-mail: cva@uantwerpen.be

Tel.: 03 265 46 95

Fin.rek.: BE81 7350 2494 2324

Stadscampus

Het Brantijser
Sint-Jacobsmarkt 9-13
2000 Antwerpen