Het programma hebben we gebaseerd op de opleidingsbehoeften en cursusideeën van je groep. Wij hopen dat het nieuwe programma je aanspreekt. Wij staan alvast klaar om je opnieuw een inhoudelijk én organisatorisch kwaliteitsvol programma aan te bieden!
Heb je nog vragen, bedenkingen of suggesties, neem dan zeker contact met ons op. Wij helpen je graag verder.
Als schoolleider sta je op de eerste rij om de uitdagingen waarmee het onderwijsveld en onze scholen worden geconfronteerd te ervaren. In de huidige onderwijscontext is het essentieel om een toekomstgericht en kwaliteitsvol schoolbeleid te voeren. We blikken hierbij alvast even vooruit op het komende jaar.
Tijdens het eerste seminarie gaan jullie inspiratie opdoen over de landsgrens, in Tilburg. Je gaat daar kennismaken met andere organisatievormen. De cocreatiedag biedt ruimte voor uitwisseling en het leren van elkaar, jullie gaan die dag ook samen in gesprek om de leervragen voor volgend academiejaar vorm te geven tijdens het planningsgesprek. Jullie sluiten het jaar af met 2 lesdagen. De eerste lesdag laat Freek Stevens jullie kennis maken met alternatieve (digitale) manieren om je PR te verzorgen (zonder gebruik van sociale media) en dit passend binnen een ethische visie. De tweede lesdag gaan jullie met Jan Royackers aan de slag rond het thema prestatiemanagement. Hoe kan je hoge verwachtingen stellen aan je personeel zonder dat ze afhaken?
We wensen jullie een inspirerend en boeiend CVA-jaar toe!
Praktisch
De opleiding heeft volgende code:
25/PV/011C
Uw bijdrage bedraagt € 1025.
Schrijf in voor deze nascholing