Het programma hebben we gebaseerd op de opleidingsbehoeften en cursusideeën van je groep. Wij hopen dat het nieuwe programma je aanspreekt. Wij staan alvast klaar om je opnieuw een inhoudelijk én organisatorisch kwaliteitsvol programma aan te bieden!
Heb je nog vragen, bedenkingen of suggesties, neem dan zeker contact met ons op. Wij helpen je graag verder.
Als schoolleider sta je op de eerste rij om de uitdagingen waarmee het onderwijsveld en onze scholen worden geconfronteerd te ervaren. In de huidige onderwijscontext is het essentieel om een toekomstgericht en kwaliteitsvol schoolbeleid te voeren. We blikken hierbij alvast even vooruit op het komende jaar.
Tijdens het eerste seminarie bekijken jullie samen met Danny Vanderlinden hoe je personeel gemotiveerd kan houden. De cocreatiedag biedt ruimte voor uitwisseling en het leren van elkaar, jullie gaan die dag ook samen in gesprek om de leervragen voor volgend academiejaar vorm te geven tijdens het planningsgesprek. Jullie sluiten het jaar af met twee lesdagen. De eerste lesdag gaat Katelijne Van Lommel aan de slag met jullie rond het thema 'omgaan met moeilijk gedrag'. De tweede lesdag is gewijd aan werken rond een duurzaam personeelsbeleid en zal gegeven worden door Charona Janssens en Günther Depraitere van Katholiek Onderwijs.
We wensen jullie een inspirerend en boeiend CVA-jaar toe!
Praktisch
De opleiding heeft volgende code:
25/PV/009
Uw bijdrage bedraagt € 1025.
Schrijf in voor deze nascholing