Wie contacteren?

 


Prof. dr. Luc Braeckmans
voorzitter Centrum voor Andragogiek vzw

luc.braeckmans@uantwerpen.be

 


prof. dr. Helma De Smedt
ondervoorzitter Centrum voor Andragogiek vzw

helma.desmedt@uantwerpen.be

 

 

 

 

 

 

Isabella Vinck
coördinatie & begeleiding directiegroepen

isabella.vinck@uantwerpen.be

tel.: 03 265 96 84

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieke Gielis
educatief medewerker

mieke.gielis@uantwerpen.be

tel.: 03 265 89 96

begeleiding directiegroepen

 

Ann Van Yperzeele
educatief medewerker

ann.vanyperzeele@uantwerpen.be

tel.: 03 265 46 90

begeleiding directiegroepen

Elke Van Santvliet
educatief medewerker

elke.vansantvliet@uantwerpen.be

tel.: 03 265 96 27

begeleiding directiegroepen

     

 

 

 

 

 

 

Kathleen Bruggeman
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

 

Koen Commers
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Guy Craps
vrijwillig medewerker

guy.craps@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

Ludo De Caluwé
vrijwillig medewerker

ludodecaluwe@netscape.net

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 


Paul De Cock
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

 

Jef De Lombaerde
vrijwillig medewerker

joseph.de.lombaerde@telenet.be

begeleiding directiegroepen

         
 

Diane Jacobs
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

Liliane Jansegers
vrijwillig medewerker

liliane.jansegers@umhag.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 


Kris Lazeure
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

 

Berthe Nelen
vrijwillig medewerker

nelenberthe@hotmail.com

begeleiding directiegroepen

         

Eliane Ramaekers
vrijwillig medewerker

eliane_ramaekers@skynet.be

begeleiding directiegroepen

 

Jan Sablon
vrijwillig medewerker

jan.sablon@telenet.be

begeleiding directiegroepen

         

 

 

André Saelen
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

Paul Schaubroeck
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

         

Reinhilde Somers
vrijwillig medewerker

reinhilde_somers@skynet.be

begeleiding directiegroepen

 

Johan Van de Voorde
vrijwillig medewerker

vandevoorde_johan@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

 

Fransien Vandermeersch
vrijwillig medewerker

 

begeleiding directiegroepen

 

Hugo Winnelinckx
vrijwillig medewerker

hugo.winnelinckx@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

 

 

 

 

Linda Wouters
vrijwillig medewerker

linda.wouters@telenet.be

begeleiding directiegroepen

 

   

 

 

Contactgegevens

E-mail: cva@uantwerpen.be

Tel.: 03 265 46 95

Fin.rek.: BE81 7350 2494 2324

Centrum voor Andragogiek
Boogkeers 5
2000 Antwerpen